تولید و اجرای سقف های سازه ای


در راستای ماموریت شرکت هیراد مبنی بر توسعه و ترویج روشهــای ساخت و ساز با کیفیـت در کشـور، این مجموعـه با گردآوری توانمند ترین تیم هـای اجرایی به عرضـه تنوعی ازخدمــات مهندسی می پردازد.
با توجه به اقبال عمومی و وضع مقررات مهندسی جهت کاربرد روشها و محصولات نوین، تیم تولید و اجرای سقفهـای سازه ای هیراد با قریب به دو دهه سابقه اجرایی و همکـاری با ابداع کنندگـان این محصولات، در خدمت جامعه مهندسی است.
پشتوانـه ی ما رضایت ده ها سازنده ی معتبـر و شرکت های انبوه سازی است. تجربـه ی تولید و اجـرای بیـش از 60 هزار متر مربع سقف عرشه فولادی، بیش از 100 هزار متر مربع سقف کرومیت و 30 هزار متر مربع دالهـای بتنـی با بهتریـن کیفیـت و بیشتریـن سطـح رضایت‌مندی مشتـری از جمله افتخارات گـروه تولید و ساخت هیراد است.


سقف عرشه فولادی


سقف عرشـه فـولادی (متال دك) با ورق هـای گالوانیزه ذوزنقه ای شکل آجدار بدون استفاده از میلگرد و حذف قالب بندی اجرا می شود.وزن این سقف نسبت به سقف های مشابه حدود30 تا 60 درصدکمتر می باشد و سرعت اجرای این سقف حدود12 برابر بیشتر از سقف های معمولی مانند دال بتنی و تیرچه بلوک می باشد.
بتن ریزی در این سقف از سطـح بسیـار صـاف ویکپارچه برخـوردار است که پس از آن نیـاز به کف سازی وپوکه ریزی نمی باشد وبا سرعت بالا آماده عملیـات نازک کاری می باشد. این امکـان وجود دارد که بعد از تکمیل شبکه های تاسیساتی به صورت یکجا نسبت به بتن ریزی تمـام سقف وطبقـات اقـدام نمود. نصب ورقـه ها بـدون جوشکاری و با گل میخ های فولادی انجام می شود.


سقف یوبوت و کوبیاکس


نیـاز همیشگی طرح های معماری به دهـانه های هرچه بزرگتر و حذف هرچه بیشتر موانع سازه ای به ویـژه ستونهـا همواره مسبب نگرانی هـای مهندسـی بـوده است. اجــرا و طراحی صحیح تکنیکهـای اروپایی تولیـد سقف مانند یوبوت و کوبیاکس می تواند ضمن حفظ یکپارچگی سقف بــرای عملکرد لرزه ای، امکان کاهش معنـادار ستونها را فراهم آورد.
عملکرد این نوع از سقف ها به شدت تابع کیفیـت اجرا بوده و وجود کادر مجرب و متخصص در این زمینه از امتیازات شرکت هیراد است.سقف کرومیت


در سیستم سقف کرومیت از تیرچه های فولادی با جــان باز ( تیرچـه کرومیت ) در ترکیـب با بتـن استفاده می شود . برای پر کردن فضای خالی بیـن تیرچـه ها از قالب هـای ثابت مانند بلوک هــای سیمـانی، پلی استایـرن، قالب های موقت فولادی (کامپوزیت) و یا یک پر کننده سبک دیگر استفاده می شود.
از مزایای این نوع سقف می توان به قیمت مناسب، وزن سبک و سرعت بالای اجرای آن اشـاره کرد. عدم استفـاده از جک از دیگر مزایـای این سقف می باشد.

 
 

طرح و اجرای سازه های فولادی

 
 

طرح و اجرای سازه های بتنی

 
 

طرح و اجرای سازه های خاص

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

واحد 8