درباره ما



شرکت مهندسی هیراد حاصل گردآمدن مجموعه ای از مهندسین و خبرگان عرصه ی ساخت و ساز حول یک باور واحد است: "ترویج و تو سعه ی ساخت و ساز ایمن و پایدار در ایران". پس از سالها فعالیت موفق اجرایی در زمینه های گوناگون مانند تولید و اجرای انواع اسکلتهای فولادی و بتنی، سقفهای سازه ای و فهرستی از خدمات مرتبط با ساخت و ساز استاندارد، تیمهای اجرایی هیراد در زمینه های گوناگون انتخاب و تحت مدیریت این مجموعه آماده ی خدمت رسانی به جامعه ی مهندسی هستند.
متخصصین شرکت مهندسی هیراد پس از کسب دانش آکادمیک مورد نیاز در رشته های مهندسی سازه، مهندسی زلزله و مهندسی معماری و با گذراندن تجارب ارزشمند بیش از ده سال در زمینه های طراحی، نظارت و اجرای سازه های مهندسی اکنون اقدام به ارائه ی مشاوره تخصصی در حوزه ی ساخت وساز پایدار، مقاوم سازی ابنیه و تجهیزات غیر سازه ای می نماید.

 
 

افق هیراد



کسب جایگاه مرجعیت فنی و علمی در زمینه ی ساخت و ساز پایدار و تاب آور در برابر مخاطرات طبیعی در ایران.

شعار



تغییر سرنوشت حاصل تغییر اندیشه هاست



خط مشی



این مجموعه در راستای تحقق اهداف تبیین شده در اساسنامه ی خود به شرح ذیل بخشهای گوناگونی را در ساختار خود پیش بینی کرده است:
• ارتقاء تاب آوری ساخت و ساز مهندسی در برابر مخاطرات طبیعی
• ترویج اصول و مبانی علمی و استاندارد ساخت و ساز
• ترویج فن‌آوری‌های نوین ساخت و ساز
• برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی حرفه‌ای و دانشگاهی
• حمایت از طرح‌های پژوهشی دانش‌بنیان
• گردآوری و انتشار مراجع معتبر طراحی و اجرا

در ساختار پیش بینی شده هیراد سه بازوی اصلی شامل دپارتمان خدمات مهندسی و مقاوم سازی، دپارتمان تامین فناوریهای نوین ساخت و ساز و دپارتمان آموزش برای نیل به اهداف ذکر شده ایجاد گردیده اند.


Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

واحد 8